SPMK2000E - Воздушен - 60bar / 900psi

SPMK2000E - Воздушен - 60bar / 900psi

Краток опис:

Pneumatic Pressure Comparator Pump

-0.95-60bar, Desk top type, Hand use pump


детали за производот

Тагови производ

SPMK2000E Пневматски компараторот притисок

Мерен опсег: (-0.95-60) bar; (-14-900) psi

Резолуцијата за прилагодување на: 0.1mbar; 10Pa

Врска: M20x1.5 Факултативна

Димензии: (300 × 150 × 150) m

Нето тежина: 10kg

Медиуми: воздух

Опрема: запечатување компонента (10pcs), приклучок (3 парчиња), cranking рачката (1pcs)


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    -->