SPMK313A Temperatura Kalibrues 130 ℃

SPMK313A Temperatura Kalibrues 130 ℃

Përshkrim i shkurtër:

SPMK313A Temperature Calibrator Dry Block

-20-130 ℃


Detail Product

Produkt Tags

Model No. SPMK313A SPMK313B
Temperatura Gama -20 ℃ ~ 130 ℃ 50 ℃ ~ 600 ℃
devijim temperature ± 0.15 ° C. ± 0.5 ° C.
Saktësi (SPRT shtesë) ± 0.1 ° C. ± 0.1 ° C.
thellësi insert 170mm 170mm
diametri i jashtëm i bllokut termike 25mm 34mm
Sasia e bllok termike Standardi 3 vrima, Standardi 4 vrima,
dhe diametër vrimë ∮6, ∮8, ∮10mm ∮6, ∮8, ∮10, ∮12mm
fushë horizontale temperatura ≤ ± 0,05 ℃ (Temperature testi fushë të veçantë bllok termike) ≤ ± 0,05 ℃ (Temperature testi fushë të veçantë bllok termike)
fushë vertikale temperatura ≤0.5 ℃ (start 60mm nga pjesën e poshtme të zorrës) ≤0.5 ℃ (start 60mm nga pjesën e poshtme të zorrës)
Temperatura luhatje ≤ ± 0.03 ℃ / 15 min ≤ ± 0.03 ℃ / 15 min
dimension (318 x 176 x 340) mm (318 x 176 x 340) mm
Pesha neto 12.2Kg 13.0Kg
pushtet 150W 800W

  • Previous:
  • : Next

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!