кариери

Говореше Пекинг технологија копродукции, Ltd е еден од најпознатите професионални производители на притисок / температура инструмент калибрација. Ние секогаш сме во потрага за страсни поединци за да се придружите на нашиот тим. Ако не видите позиција отворањето тука дека се вклопува она што го барате, ние се уште те поттикне да допрат до нас. Ако имате посветеност и потребното искуство, ние сакаме да се зборува за вас. кликнете тука  sales@bestcalibrator.com  да ја испратите вашата биографија за нас.